Ripple (XRP) Nasıl Satın Alınır

Ripple (XRP), yatırımcılar için aşırı büyük getiriler geçmişi olan bir kripto para birimidir, ancak SEC ile çalkantılı bir ilişkisi olduğu belirtilmelidir. Bu dijital varlık hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Ripple’a Yatırım Yapma kılavuzumuzu inceleyin..

SEC’in Ripple Labs’e yönelik yakın tarihli bir şikayeti nedeniyle aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı borsalar Bittrex & Kraken kripto para birimini platformlarından kaldırdılar.

Bununla birlikte, birçok popüler borsa XRP satmaya devam ediyor. Bir kredi kartı veya banka kartı ile Ripple (XRP) satın almak için en iyi borsaları sunuyoruz.

Binance

Binance dünyadaki en büyük ve en tanınmış kripto para borsalarından biridir. Burada Ripple (XRP) satın almanın faydaları, rakip borsalardan daha düşük döviz ücretlerinden yararlanmanız ve artan likidite, piyasa hareket eden haberlerden yararlanmak için hızlı bir şekilde alıp satmanızı sağlar..

Binance İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Binance.

İndirim Kodunu Kullan: EE59L0QP tüm işlem ücretlerinde% 10 geri ödeme için.

Paybis

Paybis Kredi veya banka kartınızdan başka bir şey kullanmadan XRP ve bir dizi başka kripto satın alabileceğiniz çok güvenilir bir Bitcoin ve kripto para satın alma platformu çalıştırın. 2014’ten beri buralardalar ve yüz binlerce insanın Bitcoin satın almasına yardımcı oldular..

Sadece XRP satın almak ve bekletmek istiyorsanız, bu bir kredi kartı veya banka kartıyla XRP satın almanın en kolay yollarından biridir..

Paybis İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Paybis.

Kriptomat

Kriptomat 2018’den beri faaliyet gösteren AB merkezli bir kripto para birimi değişim ve cüzdan hizmetidir. Merkezi, benzer şirketler için güvenilir bir Avrupa yuvası olan Estonya’dadır. Teknoloji meraklısı Srdjan Mahmutovich tarafından kurulan şirket, şu anda dünya çapında 80’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve dünyanın her yerindeki kullanıcılara hizmet veriyor. Kriptomat, Avrupa için mükemmel bir seçenektir & Uzun vadede Ripple (XRP) alıp satmak isteyen Asyalı yatırımcılar. ABD müşterisi yok.

Kriptomat İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Kriptomat.


Poloniex

Poloniex ABD’de 2014 yılında kuruldu ve güçlü bir varlık yelpazesini büyük bir değerle birleştirmek isteyen birçok kripto tüccar için çok popüler bir tercih borsası haline geldi. Şu anda takas edilebilecek 100’den fazla farklı çift seçeneği ile varlık yelpazesini her zaman genişletmeye devam ediyorlar. Yakın zamanda yenilenen görünümü ile borsa, vadeli işlemlerde her zamankinden daha profesyonel görünüyor ve 100: 1’e kadar kaldıraçla artık erişime açık.

Poloniex İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Poloniex.

Coinberry

Coinberry Ripple (XRP) satın almayı kolaylaştırıyor Kanada zahmetsizce ve kullanımı kolay platformları aracılığıyla varlığı hızlı bir şekilde satın alıp satabilirsiniz. 2017’den beri buralardalar ve onları kripto para birimi için sağlam bir üne kavuşturan çok sayıda güvenilir ortaklıkları var. Ayrıca FINTRAC’a Para Hizmetleri İşletmesi olarak kayıtlıdırlar, bu açıdan bakıldığında çok güvenilirler. ABD müşterisi yok.

Ziyaret etmek Coinberry.

Ripple (XRP) Nasıl Satın Alınır Ripple (XRP) Nasıl Satın Alınır Ripple (XRP) Nasıl Satın Alınır
★★★★★ ★★★★★ Binance İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Paybis İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

İçin en iyisi

Ileri düzey kullanıcılar

İçin en iyisi

Anında Satın Alma

İçin en iyisi

Avrupalı ​​Tüccarlar

Minimum Hesap

Yok

Minimum Hesap

50 ABD doları

Minimum Hesap

35 €

Promosyonlar

% 10 Nakit İade

İndirim kodu: EE59L0QP

Promosyonlar

Yok

Promosyonlar

Yok

Ripple nedir?

XRP, hızlı ödeme süreleri ve sabit bir tedarik gibi özelliklere sahip, popüler, açık kaynaklı bir kripto para birimidir..

XRP, en çok Ripple Labs ile ilişkilidir, çünkü bu ABD merkezli şirket, var olan 100 milyar XRP tokeninin çoğunu kontrol ediyor..

Ripple Labs’in XRP yardımının yüzdesi nedeniyle, zaman içinde karmaşık bir ilişki gelişti. Bu, XRP ve Ripple Labs arasında ayrım yaparken çok fazla kafa karışıklığına neden oldu..

Bu ne işe yarıyor?

XRP tipik olarak bir “köprü kurucu para birimi” olarak görülüyor. Bu, para birimlerinin değişimini kolaylaştıran bir aracı olarak kullanılabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda hızlı ve ucuz uluslararası ödemeleri gerçeğe dönüştürebilir.

Ripple nasıl çalışır??

XRP’nin temelini oluşturan, POS protokollerinin yaygın olarak kullanılan POW’larından biri değildir. Bunun yerine, XRP, bir XRP düğümünü çalıştırmak isteyen herkesten oluşan bir fikir birliği sistemi kullanır. Ripple Labs, XRP’nin çoğunluk arzını kontrol etmesine rağmen, herhangi birinin bir düğüm kurma yeteneği, kripto para biriminin gerçekten merkezi olmadığı argümanına güven veriyor..

Ağdaki düğümler, gerçekleşen işlemlerin geçerliliğini ve zamana dayalı sırasını doğrulamaktan sorumludur. Bu verilerdeki düğümler arasındaki anlaşma 5 saniyenin altında gerçekleşir.

Öngörülen Gelişmeler?

Bir güvenlik olarak XRP’nin durumuna ilişkin yasal endişeler nedeniyle, kripto para biriminin öngörülen büyümesini tespit etmek zordur. XRP kullanan hizmetlerin geliştirilmeye devam edeceğine şüphe yokken, durumu belirsizliğini korurken büyüme kontrol altında tutulacak..

Bir güvenlik belirlenirse, önünüzdeki yol XRP için zor olacaktır. Bu tanımdan arındırılırsa ve kripto para biriminin benimsenmesi dünya bankaları arasında görülürse, XRP’nin parlak bir geleceği var gibi görünüyor..

Ripple, sınıflandırmanın belirsizliği nedeniyle aşamalı olarak, platformlarının sürekli geliştirilmesine ve ürün benimsenmesine yönelik bir eğilim gösterdi ve gösterdi..

Temel İdeoloji?

Bugüne kadar, Ripple laboratuvarlarını yönlendiren ideolojiler geleneksel bankacılık sistemlerini devirmek değil, gelişmelerine yardımcı olmak gibi görünüyor..

Ripple Labs, evrimleşmelerine yardımcı olmak için yıllardır bankalarla el ele çalışıyor; Mevcut sistemimizin tamamen değiştirilmesinden ziyade esasen bankaların geçişine güvenmek.

Kabul ve Tartışmalar?

Ripple, son yıllarda XRP’nin mütevazı bir şekilde benimsenmesini sağlamak için iyi iş çıkardı. Çeşitli bankalar ve ileri görüşlü şirketler, bu kripto para biriminin kullanımını deneyen programlar yürüttüler..

Bu kabulün yanı sıra, XRP’yi yıllar boyunca rahatsız etmeye devam eden iki ana tartışma var..

  1. Manipülasyon – Bu kanıtlanmış olmasa da, Ripple Labs’in kendi ihtiyaçlarını karşılamak için halka açık XRP arzını manipüle ettiğine inanan birçok kişi var..
  2. Clientele – Kripto para dünyasındaki birçok destekçi, geleneksel bankalara bağlı olmayan bir dünya inşa etmek için var. Bununla birlikte, Ripple Labs, Bitcoin’in atlatmak için inşa edildiği kurumlara hizmet ettiklerini görecek bir yola girdi. Birçoğu bu argümandan etkilenmese de, Ripple Labs ve XRP’yi desteklemeyenler, sadece hedeflerine dayanarak var..

Yönetmelik?

Ripple Labs ve XRP, düzenleme açısından kendilerini bir kargaşa içinde buluyor. XRP’nin bir menkul kıymet olmadığı inancına sadık kalırken, aksini düşünenler var. Bu, bu noktayı tartışan devam eden davalarla sonuçlandı..

Bugüne kadar, XRP’nin sınıflandırılmasına dair kesin bir cevap yok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map